| anonim_4396 a întrebat:

Cand conectez telefonul la PC prin USB, acesta imi identifica doar camera, chiar daca-l conectez ca dispozitiv media si nu ca (,) camera foto. Ce as putea face? (am Samsung galaxy young)

1 răspuns:
| andreinr1 a răspuns:

1.Baga-l iar, in dreapta in colț jos iti arata o iconita(depinde de Windows ce fel de icon are)dai pe el si si vezi ce optiuni are(depinde de Windows, la unele se conectează cu el).
2. Daca nu iti merge înseamnă ca trebuie sa indroduci un CARD de memorie. Daca cumva nu-ti merge adauga-ma si vb.