| GrigorePurta a întrebat:

Cand cumpar telefonul ZTE blade 2 de pe site-ul altex.ro imi da si casti si card microSD?
Va multumesc!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Ai in pachet
-casti
-card micro SD de 2 GB
-cablu de date
-manual de utilizare printat.

| GrigorePurta explică (pentru neluL):

Esti sigur? pentru ca daca tot ce ai spus e adevarat inseamna ca mi-ai facut ziua fericit! Iti multumesc!

| neluL a răspuns (pentru GrigorePurta):

Sigur!
Cu placere! bye, bye wave

7 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Trebuie sa fi complet nebun sa cumperi telefon de la altex...dar da, casti iti da, despre card nu sunt sigur, dar ii poti intreba.

| GrigorePurta explică (pentru charleslouboutin):

Telefoanele de la altex nu sunt bune? sau e vorba de pret?

| charleslouboutin a răspuns (pentru GrigorePurta):

De pret evident.

| GrigorePurta explică (pentru charleslouboutin):

Adica e prea ieftin si este teapa sau nu merita telefonul la banii aia?

| charleslouboutin a răspuns (pentru GrigorePurta):

Nu cred ca exista ceva prea ieftin in lumea asta. Telefoanele de la altex sunt scumpe. Baftal