| Danaella98 a întrebat:

Când deschid telefonul sau când folosesc orice aplicație de pe el apare o fereastră în care scrie "Google se oprește continuu". Dau pe X și dispare, apoi reapare după câteva secunde. Oare care e cauza? Deoarece nu pot folosi telefonul cum trebuie.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul in servis sa il vada ei

| LaraClarice a răspuns:

Și mie îmi apare la fel. Probabil e de la ei.
Când îți mai apare apasă pe,, trimiteți feedback"

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru LaraClarice):

Nu se poate scrie nimic la feedback din cauza blestematului de pop-up!

| LaraClarice a răspuns (pentru ardnaxur1961):

La mine apare doar,, trimite feedback", nimic altceva.
Inceraca sa dezinstalezi ultima actualizare. Cauta în Google player și dezactivează.

| Danaella98 explică (pentru LaraClarice):

Așa am făcut. Acum e totul ok.