| ElEmennt622 a întrebat:

Cand incerc sa instalez o aplicatie (descărcată de pe net, cum ar fi Spotify modat) imi apare ca aplicația nu este instalată. Care este cauza si cum o pot remedia?
Huawei Y6 2018

4 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Spotify "modat" este un soft fără certificat de instalare, practic este un apk. corupt. Totuși, ai activat "permiterea instalării din alte surse"?

| ElEmennt622 explică (pentru GPA):

Da. Unele lucruri merg instalate. Altele nu

| GPA a răspuns (pentru ElEmennt622):

Este corupt executabilul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spotify "modat" nu exista. Pur si simplu nu te lasa dezvoltatorul aplicatiei sa instalezi o aplicatie fara licenta.
Spotify merge doar hack-uit prin metoda achizitii. Aaa si nu prin Lucky Patcher, pentru ca nici asta nu merge. Exista un truc si platesti cu cardul numai cativa centi fata de pretul real al abonamentului. big grin ai nevoie de PC si ceva cunostinte in domeniu.