| Catalinlupu23 a întrebat:

Cand inchid telefonul, las 5 secunde si apas pe butonul de power si imi apare direct sa fac modelul de deblocare.Cum fac sa scap de asta, adica cand sa apasa pe butonul power sa imi apara wallpaper-ul cu ceasul?

2 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Adica vrei sa nu mai ai modelul de deblocare?

| Catalinlupu23 explică (pentru ladyMillion):

Eu vreau sa am, dar cand il inchid telefonul pe sleep, sten -bi, stau 5 secunde si cand apas pe butonul de power imi apare aia cu modelul direct, inainte era cu gliaare in sus si dupa puneam modelul.