| anonim_4396 a întrebat:

Cand m-am trezit am vazut pe eranul telefonului, reprezentata o mufa de incarcare galbena in interiorului careia se afla un fulger (telefonul era la incarcat dar inchis). Ce ar putea fi? Pana acum nu a mai aparut asa ceva...

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca o restartare! Daca nu merge incearca Factory reset (Hard reset)! Daca nu merge nici asa trebuie dus in service.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti apare si 100%, inseamna ca este incarcat. Daca nu, inseamna ca incarcă.

| RaAlexandra a răspuns (pentru darrio2007):

Era 98 iar pana acum nu a aratat asa si il am de un an

| darrio2007 a răspuns (pentru RaAlexandra):

E dusă bateria.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil era incarcat 100% si te-a atentionat. Si la telefonul meu este asa: cand porneste si cand este gata incarcat.

| RaAlexandra a răspuns (pentru Salontanul):

Era 98 si a stat toata noaptea...s-a incarcat foarte greu

| Salontanul a răspuns (pentru RaAlexandra):

Incearca o restartare! Daca nu merge incearca Factory reset (Hard reset)! Daca nu merge nici asa trebuie dus in service.

| Madalin0404 a răspuns:

Bateria e gata happy