| Madalin202828 a întrebat:

Când o persoană este pe live pe Instagram şi îmi da cerere să intru cu el in direct nu îmi apare nimic, nici nu îmi apare să îi dau eu cerere să mă bage in direct cu el. De ce?

1 răspuns:
| GaborPaul a răspuns:

Probabil nu ai androidul care sa accepte chestia asta de a raspune, de exemlu un prieten are j5, lui ii da funxia de a suna de pe Instagram iar eu am un j1 dar mie nu-mi arata probabil si de la versiunea androidului. incearca sa-ti dai update la software la andoid. Funda?