| BigHoss a întrebat:

Cand o sa apara Samsung Galaxy S4?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU s-a anunţat oficial!

Sunt zvonuri că va fi lansat în februarie 2013 în cadrul "Mobile World Congress 2013" organizat la Barcelona - vezi linkul :

http://www.economica.net/......38648.html

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| alextotal a răspuns:

Salut. O sa apra in aprox. cinci luni.

| mihnulet a răspuns:

Pai ar trebui sa apara in 5 luni din cate stiu doar ca eu cred ca pana la s4 se inventeaza altu

| teo812 a răspuns:

Am citit intr-un ziar ca o sa fie un model foarte ciudat, avand la baza niste celule LED cu ajutorul carora ai putea modela telefonul in orice forma doresti, si ca ar avea o tehnologie noua, si este posibil sa apara in vara prin Korea, nu stiu cat de adevarat este