| anonim_4396 a întrebat:

Cand termin de inregistrat casuta vocala, pe ce apas? Sunt pe Orange si vreau sa imi personalizez casuta vocala

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Urmezi instructiunile robotului dupa ce inregistrezi mesajul.

| anonim_4396 explică (pentru MihaiNicu23):

Dar nu aud bine si inteleg pana la partea cand imi spune ca daca am terminat de inregistrat, zice un cuvant (o cifra/simbol pe care trebuie sa o tastez)

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Toate detaliile, in functie de numarul pe care il ai (PrePay sau abonament), le gasesti aici https://www.orange.ro/help/tag/casuta-vocala

O zi buna,
Orange Helper

| skaterboi2002 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Asta nu ma ajuta, Orange. Daca stii, pe ce tasta trebuie sa apas sa finalizez personalizarea casutei vocale?

| OrangeHelper a răspuns (pentru skaterboi2002):

Salut,

Te rugam sa ne oferi numarul tau de telefon, in sectiunea de mesaje private, si sa ne spui ce schimbari doresti sa aduci casutei vocale.

O zi buna,
Orange Helper