| Stefan03 a întrebat:

Cand trimit un video pe messenger, de la jumatate sau chiar mai devreme, se opreste imaginea, dar sunetul continua. Se intampla tot timpul. Si observ ca e doar la telefonul meu. (Huawei P30 Lite)

1 răspuns:
| NiculaiMarianTraian a răspuns:

In perioada aceasta atat instagramul si messengerul sunt foarte solicitate. Nu e numai la telefonul tau acest lucru. O recomadare ar fi sa reisntalezi messenger si sa vezi ce se intampla iar daca in acest caz nu se remediaza problema vei fi nevoit sa dai un reset total la telefon. Daca nici atunci nu se rezolva problema finala va fi de la MESSENGER!