| IAmSoDifferent a întrebat:

Cand vreau sa conectez cablul de date de la telefon [Samsung galaxy 550] nu-mi mai apare pe ecranul telefonului chestia aceea keys sau ceva de genul. inaine imi aparea acum nu stiu ce are. va rog ajutati-ma. Funda pentru raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Si eu am acelasi telefon, deci, intra in setari apoi te duci la aplicatii apoi intra la dezvoltare, daca rubrica 'depanare USB' este bifata, debifeaz-o, altceva in afara de asta ar fi sa repornesti telefonul in caz ca ce am spus mai sus nu rezolva problema.

| IAmSoDifferent explică (pentru RB26DETT):

Multumesc :** in sfarsit nu ma mai chinui cu stick-ul USB laughing

3 răspunsuri:
| YoNuTzBoSs1223 a răspuns:

Fii atent! nu prea stiu da eu as zice ca ar trebui sa intri in setari si dai la card SD sau altceva depinde de telefon si dai la stocare in masa.

| IAmSoDifferent explică (pentru YoNuTzBoSs1223):

Setari stocare pe card SD si in telefon dupa spatiu total disponibil dezinstalare cartela SD formatare cartela SD si spatiu disponibil si pot sa dau decat pe dezinstalare.