| Popa_Petru_1995 a întrebat:

Cand vreau sa descarc o aplicatie imi apare eroarea asta din pacate magazinul google play s-a oprit

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Cea mai rapida metoda de a scapa de problema asta care functioneaza 99% ar fi sa iti formatezi (sa faci hard reset, factory reset, sau cum vrei sa-i spui) la telefon/tableta (sau ce device Android oi avea tu).
In modul acesta SE STERGE TOT DIN TELEFON (exceptand cardul MicroSD, memoria USB).

Sau ai putea intra in managerul de aplicatii si sterge datele si coockie-urile aplicatiei.

Baftawinking

| Popa_Petru_1995 explică (pentru introduaicinumele):

Nici acum nu merge tot eruaria aia o am am tableta mediacom m-mp1010i android 4.0

| Popa_Petru_1995 explică:

Am tableta mrdiacom smartpad 1010i si are adroid 4.0

| 19742013 a răspuns (pentru Popa_Petru_1995):

Aceasi problema o am si eu, vroiam sa te intreb daca s-a rezolvat ca eu de o saptamana ma tot chinui si nu reusesc ...am incercat cred ca toate variantele...astept raspuns.