| terry123 a întrebat:

Când vreau sa fac o poza cu telefonul cum pot fi eu obiectivul principal? La ce ma refer, sa fiu doar eu cu fundalul negru sau ceva gen. Și nu, nu vreau sa plătesc pentru aplicatii

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Eventual folosesti efectul de bokeh; adica celelalte lucruri sa le vezi blurate. Dar pentru un altfel de fundal este nevoie sa folosesti aplicatii. Sunt multe gratuite in google play. Nu stiu sa-ti recomand unul anume, pentru ca nu folosesc.