| smashedblackfox a întrebat:

Cardul meu de 8G pentru tabletă nu e citit de calculator, aşa că nu prea am cum să transfer fişierele din pc. Cum aş putea să le mut din tabletă pe card folosind tableta (Cosmote my tab). Am încercat eu să le mut într-un folder numit sdcard, însă la memorie spune că tot în tableta sunt

4 răspunsuri:
| MultiCore a răspuns:

Ai putea achiziționa un adaptor Bluetooth. Costă cam 25 de lei. Dacă ai avut bani de tabletă ai bani și de adaptor.
P.S. Îl găsești cam în orice magazin Orange, Vodafone sau Cosmote.
P.P.S. Cu adaptorul poți transfera fișiere între calculator și orice dispozitiv dotat cu Bluetooth.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Poti gasi pe la toate magazinele gen altex, mediagalaxy, domo etc... un adaptor bluetooth, eu am unu si e foarte bunwinking

| smashedblackfox explică (pentru MultiCore):

Si asta e singura cale? De ce sa dau vani cand pot usura lucrurile?laughing

| smashedblackfox explică:

Nevermind i figured it out, you fags