| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care a fost în opinia voastra TELEFONUL anului 2019? Eu zic ca Samsung Galaxy Note 10 Plus fără doar și poate. Voi?

9 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Evident că Note 10 Plus duh.

| Zuzu1991 a răspuns:

Suntem in 2021 tongue

| Zuzu1991 a răspuns:

Deja ma ignora, presupun ca i-am mai dat odata peste bot cu fetishul lui... PE DINAFARA:

"acum 3 ore | Panamax a răspuns:
Iphone 11.
Restul sunt jucarii."

dap, restul sunt jucarii care fac iphone sa arate ca o gluma amarata:
https://www.gsmarena.com/......mpare.php3
unde mai pui ca... PENIBIL s10 lansat in martie, jumatate de an mai tarziu Apple reuseste sa lanseze un telefon MAI SLAB decat Samsung
deci, ABSOLUT PENIBIL, daaar, ne bucuram pentru tine ca ai un fetish cu HANDICAPATUL de iphone :P

Răspuns utilizator avertizat
| Panamax a răspuns:

Iphone 11.
Restul sunt jucarii.

| Alverto a răspuns:

Motorola

| SkateFunk a răspuns:

Eu am achizitionat de curand un Huawei fabricat in 2019, personal, iar ca sa iti raspund, telefonul anului in 2019 e fix acesta care l-am cumparat eu. De ce? Pentru ca mi se pare cam cel mai bun la vremea aceea ca si pret-calitate etc
Chiar si in 2021 rupe
Telefonul se numeste Huawei P Smart Pro (2019) Dual SIM 128GB 6GB l-am luat la pretul de 800 de lei, este egal cu Huwaei P30 ca si spec, doar ca p30 costa 2.800 de lei, deci da este o diferenta de la cer la pamant zic eu. Tocmai de asta ca si pret cel putin este pe locul1, la aceste spec numai gasesti la banii asita, si fix ce cautam eu, al meu este edgless perfect patrat, are pop-up camera frontala, pe cand p30 are camera tip fanta ca si majoritatea, eu l-am ales in primul rand pentru ca, cautam un telefon edgless fara margini, si am avut marele noroc sa fie la acest pret, +ca acum nu se mai gaseste happy si intr-un fel ma bucur ca am avut ocaza sa fiu unul dintre norocosi care a pus mana pe unul. si da nu imi pare rau de restul laughing pentru ca daca il aveau toti, parca nu ma mai face sa simt special rolling on the floor
Apropo, Samsung este pe locul 2 sau 3 cel putin in 2019, dupa parerea mea, care sunt fan Samsung oricum.

| Lustra a răspuns:

As merge si eu tot pe acolo. Am S10 Plus cumparat cat era el flagship, am de gand sa il tin cel putin inca 3 ani.

Ce nu imi place la Samsung in schimb e faptul ca isi pierde foarte mult din valoare intr-un timp relativ scurt. Dar asta e cam la toate telefoanele cu Android, pana la urma.

| raresalexe a răspuns:

IPhone 11