| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi un telefon bun de la marca Samsung?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S-urile mi se par cele mai bune.

| aXy99 a răspuns:

S8, dar si un S7 edge merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa iti alegi din cele trei game(J, S, A)
Gama J este destul de buna, foarte convenabila la pret dar telefoanele nu te vor tine mai mult de 6 luni. (zic din experienta)
Gama S este cea mai buna din cele 3, insa include bugete mai mari(peste 1500 lei). Performanta si specificatiile sunt insa pe masura
Gama A, pe care am lasat-o la final imbina gama J si gama S, oferind telefoane mai mult decat ok si nu ai nevoie de un buget prea mare.
Celelalte modele (note, trend etc) nu le cunosc, nu am avut experiente cu ele.
Eu iti recomand cu incredere un Samsung Galaxy A5 2018, e un best-buy la banii lui.

| Jannah a răspuns:

Eu in prezent am Note 8, ti-l recomand cu toata caldura.

In general eu am recomandat seria Note ( calitate cu mult peste seria S ) - parerea mea

| winter a răspuns:

Eu am un s8 care este foarte ok la toate. Dar depinde de buget.

| elena97890 a răspuns:

Daca vrei sub 1000 lei j6, sub 2000 a8, iar peste 2000 s8, s9 sau note 8, depinde si de ce ai tu nevoie, daca esti mai office note 8 e cel mai potrivit, daca vrei camera s9 sau s9 plus, iar daca vrei ceva sa fie potrivit la rutina zilnica s8, il am si eu si mi se potriveste perfect. Desigur ca daca vrei sa cumperi iti va trebui si o husa si daca vrei tot Samsung mai adauga 100-200 lei