| adych a întrebat:

Care ati avut sau aveti Allview P5 aldro ce parere aveti despre el, merita cumparat?

8 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Mie imi place foartemult acest telefon: este foarte performant si are si un pret mic.

Totusi cred ca cel mai bine este sa intri aici: http://bit.ly/YaQIm5 si sa te duci in josul paginii unde vei gasi pareri ale celor care l-au cumparat.

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Eu mi.am cumparat recent acest telefon si sunt foarte multumita de el. Merita cumparat happy

| EMike a răspuns:

Are un prieten si se misca decent. Recomand insa nu e mai bun ca un Samsung

| adych explică (pentru EMike):

De Samsung sunt satul, am avut 3 pana acum si toate cu probleme, se blocau, cadea semnalul, lag imens in meniu si o gramada de alte chestii.

| adych explică (pentru EMike):

Acum detin un Samsung galaxy Chat si nu sunt multumit deloc

| alexxis0712 a răspuns:

Merita :X logic l-am avut dar m-am plictisit de el

| adych explică:

Alte pareri nu mai sunt?