| anonim_4396 a întrebat:

Care aveți Samsung s10? Pe voi cât va tine bateria dacă stați mult pe net? La câte minute va scade câte un procent din baterie? Acord funda și vot. happy

Răspuns Câştigător
| RealKing01 a răspuns:

Am avut S10+,undeva la 2 ore in cazul in care il foloseam constant
Si asa lasat lejer cam 14 ore, mai mult sau mai putin
Al meu era putin batut de soarta asa ca mine, dar in general rezista, parerea mea

| anonim_4396 explică (pentru RealKing01):

Wtf? Pai eu ma uit la filme de pe tel și îmi scade 21-27 % asta în cazul în care l-am luat de pe olx nu nou. Am observat dacă nu umblu la el noaptea, dimineața observ ca o scăzut 4-5 % din baterie, menționez ca închid toate aplicațiile. Ala era defect ce l-ai avut tu avea probleme mari cu bateria. A, deci îți permiți telefoane relativ scumpe bravo ție nu ești chiar asa de fraiera, nu stai rău cu dinerohappy

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai saracul la cat l-am scapat de pamant... oricum l-am schimbat cu un OnePlus 8T
Sunt ok in limita bunului simt, am avut si telefoane mai slabe

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Oneplus 8t înseamnă ca ești harnica rău dacă ți ai luat un asa telefon. Deci tu cu banii stai relativ bine, cu dragostea mai puțin. Eu nu muncesc si tot am. Nu pot munci din cauza depresiei, mai am și atacuri de panica asa ca ii las pe alții sa munceascăhee hee. Banii din păcate nu aduc fericirea.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh harinca pe naiba, merg la job din rutina mare chstie nu am facut
Ma rog asta cand aveam un job sad
Iubirea e un rahat, de care nu am nevoie
Nu stiu cine te plateste pe tine de o depresie ...naspa rau cu atacurile de panica sad

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Unii din familie ma ajuta, dar norocul nu o sa mai tina mult. da, mi am pierdut 2 ani din viata din cauza atacurilor de panica, din cauza depresiei 10 ani, asa ca nu ești singura bătută de soartahappy e nașpa ca ești stigmatizat dacă te știe lumea ca ai astfel de probleme doar ști și tu mentalitatea romanului cum este. Nici eu nu am nevoie, oamenii ma plictisesc.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Detest mentalitatea asta invechita a romanilor
Viata ta depinde doar de tine in ce directie o ia, trage de tine sa scapi mocirila asta desi stiu ca ai zile cand iti pare imposibil sa te ridici din pat..., lupta pentru tine
La pisholog mergi?

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Ai perfecta dreptate, de câteva ori mi s-a întâmplat.din cauza depresiei sa nu ma pot ridica din pat deloc! Acum sa mai ameliorat da nu mult, dacă nu iau xanax atacurile ma" omoară " laughing nu m-am dus la psiholog niciodată doar iau tratament pentru depresie și anxietate care e ineficienta. Peste câteva luni va fi ziua mea îs tare curios dacă voi mai rezista, o sa îmi schimb medicul mâine, poimâine sa vad dacă pot ameliora depresia și anxietatea, fără prieteni, fără parinti e foarte greu spre imposibil sa scapi de asa ceva. Vad ca înțelegi depresia cât de cât. big grin
Cel mai nașpa e când te trezești la 4 dimineața sa mergi la lucru cu o astfel de depresie crâncenă și sa lucrezi în 3 ture laughing sinucidere curata jur, ramai cu sechele laughing pentru niște amărâți de 1500 de lei.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

E mai mult de cat inteles..., am lucrat si in trei ture cam pe acelasi salariu si inca respir nenorocitul de oxigen
Sper cu tot sufletul meu sa gasesti puterea interioara sa mergi la un pisholog si sa incerci intregrea in grupuri de sprinjin
Cancerul sau depreisa e cam tot aceiasi

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

E mai rău că de la cancer mori deci scapi happy de la depresie nu mori da nu te lasă nici sa trăiești, deci îți dorești moartea da nu vine și durează toată viata ca asa e depresia cronica. Iti mulțumesc frumos, și eu sper sa ți se schimbe viata ca meriți, ești o fata tare faina!

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Danke,seara buna sa ai

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Și tu my lucifer happy

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verifica aplicatile sa vezi care consuma

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am avut xiaomi redmi 9 și ținea dublu bateria și stăteam foarte mult pe net. bine, ala avea bateria de 5000. Astea s9 s10 sunt varza la baterie dacă sunt luate secound hand. Tu ce tel ai? La câte minute îți scade câte un procent din baterie dacă stai pe net? Mi ar fi de mare folos dacă mi ai răspunde.

| UnDiavol a răspuns:

Am iPhone 6 plus sunt jmecher laughing) avea ecranul spart l-am reparat este ca nou acum

Știu ca nu ar treba cu răspunsul am zis și eu sama dau șmecher laughing) glumesc

| anonim_4396 explică (pentru UnDiavol):

Eu nu am pus întrebarea sa ma dau smenar ci ca să vad dacă nu cumva se descarca repede, în caz contrar îl voi pune la vânzare sau ii voi schimba bateria.

| UnDiavol a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu frate de asta am menționat ca glumesc nu știu sama exprim bine românește turcu turc rămâne happy sunt mândru ca sunt turc happy

| anonim_4396 explică (pentru UnDiavol):

Dacă tu spui. Contează sa fi om nu contează ce nație ești.

| UnDiavol a răspuns (pentru anonim_4396):

Aicia ai dreptate sa ști ai tot respectul meu
Frate

| RealKing01 a răspuns:

Eu am un Huawei P Smart Z și bateria ține 5 ore, sunt foarte mulțumit de el, daca il bag la incarcat se incarca repede. Nu am avut pana acum probleme cu el.

https://www.google.ro/......https?/url

| anonim_4396 explică (pentru RealKing01):

Da, fiindca l-ai cumpărat de nou. Eu am avut xiaomi redmi 9 am dat 500 de lei pe el, da rămâneam uimit cât putea sa tina bateria și stăteam aproape nom stop pe el și e la fel de mare ca al tău, undeva pe la 6.5 inches avea display ul. L-am vândut ca se auzea nașpa, și nu găseam casti la el care sa se audă blana, la multe telefoane xiaomi am pățit asta cu sunetul în casti. Ma gândeam si eu sa îl iau ca nu e scump și are baterie bună. Samsung s9 s10 astea nu s făcute sa stai mult pe ele au bateria mica și densitatea pixelilor mare.