| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun telefon pana in 800 ron? Vreau sa faca poze bune(daca are blitz e si mai bine,daca nu, nu) sa arate bine, de preferat touchscreen si cel mai important pentru mine sa tina bateria cat mai mult. Dau funa celei mai bune propuneri! :*

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Salut,

Sincer sa fiu, in banii astia cel mai bun telefon pe care ai putea sa iti iei ar fi acesta : http://bit.ly/Y7pRoA

Ai camera de 5 Mega Pixeli, touchscreen, are si blitz si in plus bateria este foarte buna : telefonul este capabil sa stea in stand by 640 de ore si daca prin absurd ai vorbi incontinuu ai putea sa vorbesti 6 ore

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi place Nokia 201... vreau sa aiba android, dar daca are(fiind un Nokia) vreau sa aiba o functie de gps..adica sa il pot folosii ca pe un gps..astept

| giucu a răspuns:

Buna leonnnn mai bine nu iti iei telefon cu touchsreen deoarece sunt foarte sensibile eu iti recomand Nokia asa 201 face poze calumea tine bateria si 5 zile. sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| giucu a răspuns:

Aha pai atunci iti recomand telefonnul cu touschreen Samsung galaxy mini s 5570 are gps are blitz e super tare sper ca te-am ajutat funda?/