| MusicIsMyMedicinexo a întrebat:

Care credeti ca este cel mai rezistent telefon cu touchscreen?

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nokia 100%
Peace ♥

| fuzzer a răspuns:

Alcatel onetouch.

| hp8510p a răspuns:

Cele care au gorilla glass 3

| VyrusEleven a răspuns:

Cel mai rezistent telefon cu touchscreen, prin excelenta este Iphone. Protejata de jur impresur de o folie de aliaj de zinc si otel, este cel mai rezistent telefon, impotriva cazaturilor, socurilor etc. Recomand Sper sa-ti fi raspuns la intrebare. Bafta

| Kariin a răspuns:

Samsung! Are o prietena si l-a scapat de mii de ori si nu are nimic.

| ValentinElTPU a răspuns:

Eu am un Galaxy Mini si nu are nimic. Il am de 2 ani. E adevarat ca in blugi il iau cu husa de obicei.

| Alinutza200 a răspuns:

Samsung, eu de asta am si crede-ma la cate lovituri a avut rezista si taciul chiar merge bine!

| BiDiCaMiHeElA a răspuns:

Samsung. Am avut si m-a tinut 2 ani (avand in vedere ca l-am scapat de nu stiu cate ori). Este foarte rezistent. Are termen de garantie 4 ani. Ti-l recomand big grin

| Lary9419 a răspuns:

Samsung. [Parerea mea]