| Boda_Bogdan_1993_9Ato a întrebat:

Care credeti ca este mai bun iphone 4, sau Samsung galaxy s2?

5 răspunsuri:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Intotdeauna Samsung.

| paulpaul25 a răspuns:

Samsung galaxy S2

| Alexinho94 a răspuns:

Samsung. Nu te sfatuiesc sa iei vreodata iphone pentru ca am avut o experienta cu el. L-am cumparat de pe net si dupa ce l-am luat din cutie l-am scapat din greseala el fiind invelit intr-o "punga". Ecranu s-a crapat in 3 locuri si crede-ma ca nu mai imi trebuie iphone toata viata!
Bafta!

| emrys369 a răspuns:

Ca componente nu stiu dar ca os Samsung deoarece cu un root e cel mai bun si liber sistem de operare dar ios e contitionat, depinzi de Apple

| Razvan206 a răspuns:

Samsung galaxy S2 este mai bun decat iphone 4