| krystybt a întrebat:

Care credeti ca este mai bun Samsung galaxy S2 sau iPhone 4S?

Răspuns Câştigător
| MaStErShOt a răspuns:

Clar Samsung! ecran super amoled plus, dual core de 1, 2ghz, ecran mai mare, baterie mai puternica si e mai ieftin. + ca iphone e scump doar din cauza faptului ca este produs Apple, nu ca ar fi cine stie ce telefon. funda?

6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Samsung galaxy S2 love struck

Răspuns utilizator avertizat
| secret96 a răspuns:

Daca iti permiti ti-as recomanda Samsung galaxy S3 smug Dar daca doar dintre astea 2. atunci CLAR Samsung Galaxy S2!

| Exio a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung Galaxy S2 este mai superior fata de iPhone 4S. Il intrece si la rezistenta si la sistem de operare.

| PinkBubblegum a răspuns:

Samsun galaxy S2 cu sigurantahappy iPhone 4S mi se pare supraestimathappy Samsung galaxy S2 e mai rezistent si dupa parerea mea, e un telefon mult mai bun si accesibilbig grin
Fundita?^^

| diana5168 a răspuns:

Samsung galaxyS2. la iphone diferenta de 1000 de lei este in firma. telefoanele sunt similare la continut, dar la aspect iphone ul este mult mai greu si voluminos