| didiii901 a întrebat:

Care dintre telefoanele : Samsung s3570 \ Nokia asa 210\ LG optimus l5 2?
funadaa!

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Buna, parerea mea este ca cel mai bun e LG Optimus l5 2, merge foarte bine, intr-un cuvant, este perfect.
Fundittta? crying

| didiii901 explică (pentru SimonaCristina):

Pai si cat costa fiecare (pret liber si cu prelungiree abonament) imi zici te rog iti dau funda

| SimonaCristina a răspuns (pentru didiii901):

Din cate am inteles, primul este 460, al doilea 578 lei, iar celalalt 720.
Imi dai te rog fundita, ca ai pomis? crying

| didiii901 explică (pentru SimonaCristina):

Da iti dau nu mai plange laughing)

| SimonaCristina a răspuns (pentru didiii901):

Bine happy

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic Lg optimus l5 2 sa ti-l cumperi.Eu mi-am luat de curand de la Vodafone a fost oferta pana pe 31 iunie reducere la orice telefon, mi-am luat un Lg Optimus l3 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-ti faci o idee peste Lg Optimus l5 2 uite un link aici:
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/lg-optimus-l5-ii

| didiii901 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt la Orange big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru didiii901):

Pai ce sa-ti zic ai facut o alegere proasta. Orange are cele mai scumpe abonamente si cele mai ridicate preturi la telefoane, de aia am si ales Vodafone.

| anonim_4396 a răspuns (pentru didiii901):

La Orange daca te duci cu banii jos sa-ti iei un telefon la liber nu accepta decat daca iti faci contract la abonament cu ei.

| didiii901 explică (pentru anonim_4396):

Pai eu vreau sa-mi iau un telefon cu prelungire de abonament am si puncte

| didiii901 explică (pentru anonim_4396):

Mda am observat imi dai si miei un site de la fiecare Orange Vodafone s cosmotee sa vad

| anonim_4396 a răspuns (pentru didiii901):

Https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/lg-optimus-l5-ii
Nu e convenabil deloc...

| didiii901 explică (pentru anonim_4396):

Da dar cat e la Vodafone?

| anonim_4396 a răspuns (pentru didiii901):

Pai de la Vodafone ti-am dat linkul intr-un post de-al meu mai sus, te poti uita si de la Cosmote uite aici:http://www.cosmote.ro/......plans.aspx

| anonim_4396 a răspuns (pentru didiii901):

Eu mi-am facut acum 1 luna la ei abonament si platesc 10 euro asa e abonamentul, bine eu am prins si oferta care era pana pe 31 iunie cu abonament ieftin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru didiii901):

Uite ca ai noroc daca te duci la eihappy daca ti-l achizitionezi de la ei o sa ai abonament de 10 eurohappy.

| didiii901 explică (pentru anonim_4396):

Poate ma transfer la Vodafone dar nu la cosmote ca nu-mi place eu vb cu mai multe prietene din cosmote si nu prea aud ce vorbesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru didiii901):

Pai faci o alegere buna!

| Ceriik a răspuns:

Samsung s3570 e cel mai naspa telefon ever

| Piratul10 a răspuns:

Eu sunt cu Samsung dar Samsung s3570 e foarte nasol si arată la fel de nasol.
La fel e si Nokia asa 210.
Așa ca iti recomand un Lg optimus l5 2 pentru ca este cel mai bun dintre telefoanele enumerate.

Dar daca vrei un telefon in stilul Nokia asa 210 sau Samsung s3570 iti recomand un BlackBerry pentru ca backberry Bold 9900 costa cam 500 euro dar e bun si are si touch si tastatura.

| Joker1305 a răspuns:

Samsung este mai bun, Funda? big grin

| Cheess a răspuns:

Lg, dar ca si calitate si durabilitate Samsungul e mai bun.