| Mario1994 a întrebat:

Care e cea mai buna camera foto de pe telefon din 2019?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Huawei P30 Pro. Mai este bun și Google Pixel 3, acesta rămânând le locul 2 după cel menționat anterior.

| NLS a răspuns:

Pana la momentul actual, Huawei P30 pentru poze în condiții de lumina scăzută, și când doresti zoom.

Pentru condiții generale (poze în lumina optima ), se descurca foarte bine si S10+

| gelu1970 a răspuns:

Pixel 3 și pixel 3 xl

| Bogdan70001 a răspuns:

Huawei P30 PRO si Pixel 3XL

Totusi eu zic sa iei Pixel 3 XL pentru ca Huawei are sistemul lor de operare urat, care striga in chineza

Si crede-ma ce spun astea sunt telefoanele cu cele mai bune camere, nu te lua dupa cei care iti spun de alte modele pentru ca astea 2 sunt cele mai bune

| Norti0013 a răspuns:

Huawei P30 PRO

| beatrice2630 a răspuns:

Cică p30 pro
Dar sa fim serioși, nimic nu bate o camera de iPhone, mai ales de xs max❤️