| Reyskate99 a întrebat:

Care e diferenta dintre un iphone original si o replica?

Răspuns Câştigător
| cristiiiiiii a răspuns:

O diferenta de la cer la pamant. Doar carcasa seamana...Multe chestii pe care le poti face pe un iphone pe o replica nici nu indraznesti sa te gandesti k poti face

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Originalul tot original rămâne, scurt!
Pa, pa.

| MaxKiller911 a răspuns:

Replica este de o calitate mai proasta ( material si performanta

| pnker a răspuns:

Calitatea. O replica poate sa arate exact la fel ca si un telefon original, dar sa se comporte diferit. De exemplu, un prieten a avut o replica de la Nokia N95 8 gb ce arata la fel, doar ca in loc de 8 gb avea 700 de mb memorie.

| vladutz1415 a răspuns:

Cel original e scump si prost, iar replica e ieftina si proasta

| ionutz27 a răspuns:

N-are insigna adica nu este desenat acel mar pe spate....pls funda

| TheGaBy a răspuns:

Diferenta este ca replica nu are nici macar 1% din performanta unui iphone original. Replica este facut doar pentru a da impresia la oamenii pentru a se lauda, in rest nu ai ce face cu replica nici sa suni nu cred ca potilaughing.