| nikyreed a întrebat:

Care e ma bun Xiaomi sau Samsung?

6 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Intre un Xiaomi care costa 2500 lei, si un Samsung ce costa 700 lei, bineinteles ca alegi prima varianta.
Altfel ca brand, si cand compari 2 produse din aceeasi categorie, Samsung este peste.

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi este mai bun pentru ca ofera raporturi pret/calitate mai bune.

De exemplu, Xiaomi Redmi 4 Prime este in jur de 600 de lei, iar un Samsung J5 2017 (ce este inferior sincer) costa vreo 1100. Chiar si la varf exista tendinta asta unde Xiaomi Mi Mix 2 e vreo 2000 de lei, Mi6 vreo 1500 iar Samsung S8+ e vreo 3000 de lei.

| georgyanaaa a răspuns:

Samsung asta este parerea mea pentru ca este destul de performant si sunt accesori foarte bune multe telefoane am avut Samsung si am fost multumita de calitatea sa
Xiaomi pentru acest telefon nu stiu ce sa spuna am citit despre el si mi se pare ok din punctu meu de vedere depinde si al tau daca iti place vre unu alege-l

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelViorel a răspuns:

Xiaomi

| Pumpkin23 a răspuns:

Samsung este cel mai bun.