| WaterMelon123 a întrebat:

Care e mai bun dintre: HTC one m8, Samsung galaxy note1 si iphone 5s?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC One M8 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Eastwood a răspuns:

Ia-ti Htc One M8, nu o sa fi dezamagit!

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Presupun ca ai vrut sa spui Note 3.
Deoarece Note 1 e foarte vechi si slab nu ii vad rostu sa il compari cu M8 si 5s.
Oricum. Si daca ai vrut sa spui Note 3 Acela e cel mai performant. Avand 3 GB Ram. Avand un Display mai mare. O camera si o baterie mai buna.
Daca nu ai vrut sa zici Note 3 si nu ai gresit intrebarea atunci HTC M8 e cel mai performant. iPhone 5s e foarte mic. nu prea ai cum sa il compari decat cu iPhone 6. Dar 5s e la fel de performant ca HTC M8 doar ca e mai mic si mai slab display-ul. O camera mai slaba si o baterie mult mai slaba ca HTC M8.
Galaxy Note 1 dupa cum am zis e foarte slab. Orice ai alege e mai bun ca Note 1.
Sper ca m-am facut inteles si te-am ajutat. Daca mai ai intrebari iti raspund. Bafta.