| BiancaL a întrebat:

Care e mai bun LG g2 mini sau Samsung galaxy grand prime? De ce? _✋✌

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Samsung Galaxy Grand Prime este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......melp43.php

Toate cele bune.

| BuGaTy a răspuns:

Salut iti recomand Lg g2 findca vine cu niste specificatii peste cele a telefonului Samsung galaxy grand prime:

Lg G2 specificatii: 5.2 inch
Android os 4.4.2 Kitkat Upgradable to v4.4.2 Jellybean procesor quad core 2.6 ghz cpu:adreno 330 Memorie:16 gb 2gb ram camera:13 mp

Samsung Galaxy grand prime:
Android os 4.4.2 (jelly bean)
5.0 inch
Procesor:quad core 1.2 ghz adreno 306
Memorie:8gb 1gb ram Camera De 8 mp

Lg-ul bate clar te sfatuiesc sa il iei bafta!