| anonim_4396 a întrebat:

Care e mai bun: Samsung Galaxy A71 sau Xiaomi Mi Note 10 Lite? Ma intereseaza in special care dintre ele face poze mai bune. Daca aveti si alte sugestii, imi puteti da.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zilog a răspuns:

Samsung

| Andreeahelpme a răspuns:

Si eu am a71 si sunt mulțumită

| lutaagresoru a răspuns:

Samsung Galaxy A71 e mai bun pe partea de specificatii, dar cand vine vorba de camera, Xiaomi invinge detasat, cu o camera de 21 de pixeli, fata de cea de 19 a Samsungului. Eu personal ti-as recomanda A81, e putin mai scump, dar merita. Sper ca te-am ajutat! Funda pls:X

| anonim_4396 explică (pentru lutaagresoru):

Cred ca te gandesti la alte modele, pentru ca si Samsung A71 si Xiaomi Mi Note 10 Lite au tot 64 MP. De asta nu stiam pe care sa il aleg, pentru ca au acelasi numar de mexapixeli la camera principala (wide), dar mai au inca 3 camere in spate care sunt diferite, cel Samsung mai are una de 12 MP (ultrawide), una de 5 MP (macro) si una de 5 MP (depth), iar cel Xiaomi mai are una de 8 MP (ultrawide), una de 2 MP (macro) si una de 5 MP (depth). Oricum, cred ca voi alege Samsung-ul, de la inceput am vrut Samsung, dar uitandu-ma si la alte telefoane am dat si de cel Xiaomi care mi s-a parut bun.