| Adr1aNNN7 a întrebat:

Care e mai bun? Samsung galaxy Ace sau Samsung galaxy XCover?

5 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

XCover.

| Eddyz a răspuns:

Ambele sunt testate de mine. Îţi recomand cu căldura » Samsung Galaxy Ace «!

| krystybt a răspuns:

Eu cred ca Samsung galaxy XCover este mai bun deoarece este mai mare, mai rezistent si poti face mai multe chestii cu el.

| Beea2001 a răspuns:

Am avut si eu si mai bun e Samsung galaxy X Cover. E clar ca Samsung galaxy XCover e mai bun deoarece are un procesor mai mare si dupa mine este mult mai rezistent si are mai multe aplicatii. Samsung galaxy XCover este mai bun deoarece este mai mare, mai rezistent si poti face mai multe chestii cu el.

| FLoRyN3L92 a răspuns:

E clar ca Samsung galaxy XCover e mai bun deoarece are un procesor mai mare si dupa mine este mult mai rezistent si are mai multe aplicatii. Funda daca vrei