| GIJOE a întrebat:

Care e mai bun? Samsung galaxy s3 mini,s duos,trend, young ace Orange reyo eu vreau nou..android sa fie

Răspuns Câştigător
| nebunaticu91 a răspuns:

Chiar daca acesti oameni spun ca s3 mini este bun, da e ff bun dar mai ieftin si un pic mai rapid este Orange hiro si este 525 de lei
funda pls?

5 răspunsuri:
| Bobbye a răspuns:

Iti recomand S3 mini daca vrei sa NU ai probleme la rularea jocurilor(sa-ti mearga cu lag). Restul nu sunt atat de bune(ma refer la RAM si de aceea unele aplicatii merg greu).

| Sokka a răspuns:

Samsung Galaxy s3 mini.Merge foarte bine.

| GIJOE explică:

Si un alt telefon in afara de cele enumarate ce mi ati putea recomanda pana in 550 lei?

| xDeyuBV a răspuns:

Samsung Galaxy s3 mini

| andreeadeeaa2001 a răspuns:

Samsung galaxy s3 happy