| vladdinu15 a întrebat:

Care e mai bun Vodafone smart mini 875 sau Nokia lumia 520?

Răspuns Câştigător
| buium a răspuns:

Sunt 100% sigur ca Nokia lumia 520 e mai bun, decat Vodafone, pentru ca am si eu acest telefon si sunt foarte multumit de el

6 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Nokia lumia 520 este mai bun pentru ca are mult mai multe functii.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Bine inteles ca Nokia Lumia 520, am eu Vodafone smart mini 875 si nu este chiar asa cum ma asteptam. Jocurile merg greu, cateodata se blocheaza la comenzi, nu se aude chiar asa tare muzica, deci Nokia e mult mai bun
http://www.emag.ro/......DZFCXBBBM/ (link generat de conversion marketing)

| coztel5437 a răspuns:

Iti recomand Nokia lumia 520 e mult mai bun si mai aratos decat bucata aia de plastic ieftin

| gamer1234 a răspuns:

Nokia.

×windows intortochiat

-mai bun,mai compact, mai performant.

-cpu bun, la fel si senzorii.

Vodafone

×mic.

×facut de firma chinezeasca(Alcatel)

×slab la cpu, are probleme la senzori (mai ales la rotatie)

×mini, deci si mai slab

×carcasa se strica repede.

-android

-majoritatea jocurilor merg, dar greu

Tu alegi!

| Alin356 a răspuns:

Smart mini are android da dar are ecranul mai mic dar la lumia poti si la ala sati descarci jocuri dar nu ca alea depe google play ca pe smart da dar Nokia are ecranul mai mare. Deci sunt egale dar Nokia cred ca este mai bun sper ca te-am ajutat big grin

| ZanfiracheBiancaAndreea a răspuns:

Nokia lumia 520 e mai bun! Vodafone smart mini 875 e bun si el, dar nu e asa de performant Nokia!