| Liiiax99 a întrebat:

Care e mai mare si mai frumos:

Samsung Galaxy Mini
sau
Samsung Galaxy Mini 2

?

Azi as vrea sa imi cumpar si nu stiu care.
Dau funda! Papa.

Răspuns Câştigător
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini2, e bun, performant si are si android, deci Samsung galaxy mini 2 ♥

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU contează care este "mai mare şi mai frumos", ci care este mai PERFORMANT!

Dintre cele 2 modele, ţi-l recomand pe Samsung Galaxy Mini 2, deoarece este mai performant.

Toate cele bune.

| dudu13 a răspuns:

Eu nu as da banii pe asa ceva, dar daca vrei totusi, du-te pe Mini 2 happy

| Liiiax99 explică (pentru dudu13):

Imi fac abonament... si de ce nu ai da banii pe asa ceva?

| dudu13 a răspuns (pentru Liiiax99):

Nu sunt pe gustul meu, in primul rand. sunt fan qwerty laughing
In al doilea rand is destul de mici si nu stiu sa faca foarte multe.
Acu'depinde si cat esti dispusa sa oferi pe un telefon. Ceau!

| BitKode a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Mini si imi place cum functioneaza.il am de 1 an.La marimie sunt la fel si la frumusete tot asa.Am un coleg care a avut Samsung Galaxy Mini 2 si acum vrea sa il vanda ca se blocheaza...Acum care iti place tie

| Levelstar a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2

| Secret2000 a răspuns:

Ambele sunt praf... mai bine mai pui si iti iei ceva mai bun tot de la Samsung

| DevilPinkPinkyLight a răspuns:

Ştiu doi prieteni care au : unul Samsung Galaxy Mini, iar o colegă Samsung Galaxy 2. Eu, una, mi-aş lua alt model pentru că nu prea merită. Dar dacă tu ai ajuns la această decizie, te sfătuiesc să-ţi iei Galaxy Mini 2 ♥winking

| Darywse a răspuns:

Galaxy mini 2 big grin

| DulceataXP a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea Samsung Galaxy Mini este mai dragut
Sper că o sa iei decizia corecta!
Pa, pa pup

| Takamine a răspuns:

Nu merita banii iti zic din propria experienta, mie mi se inchidea telefonul singur asa ca l-am vandut cat de repede am putut. Strange bani si ia-ti unul bun. Asta este parerea mea.