| Brilliantik a întrebat:

Care e pretul unui iphone 5?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 1.000 lei in sus

| Cătălinaa14 a răspuns:

Poate ajunge până la 2.000 de lei.

| Brilliantik explică (pentru Cătălinaa14):

2000 de lei... glumesti?

| Cătălinaa14 a răspuns (pentru Brilliantik):

Nu glumesc, păpuşă. Pot avea şi preţul ăsta dacă au destul timp pe piaţă. De exemplu, cineva a cumpărat telefonul la un preţ de 3.500 de lei sau mai puţin, dar pentru că l-a scăpat pe jos sau pentru orice altă defecţiune la telefon, scade preţul dacă vrea să îl vândă. Ce-ar fi să tastezi frumuşel pe google "iphone 5 preţ" dacă zici că "glumesc".

| Brilliantik explică (pentru Cătălinaa14):

Cind am pus intrebarea am avut in vedere nou... mam mirat deoarece am vazut pe google ca ajunge pina la 20 000