| Nextone a întrebat:

Care e treaba cu VivaSms? E teapa? Multumesc big grin

4 răspunsuri:
| Google123 a răspuns:

Ce sa zic, teapa nu stiu daca e parerea mea ar fi teapa, de ce?! pai eu am facut cont dupa ce faci trebuie cica sa vina un cod pe telefon bun dar cica vine in maxim 1 ora, in fine acolo zicea 10 minute eu zic 1 ora, asa si cand crezi ca a venit?! in 24 de ore adica a 2 zi,+si mama mea are cont si a facut totu'l corespunzator si nu primeste niciun mesaj-cu niciun 30 de centi sau cat e, deci mai clar DA E TEAPA!

| Ady_Adrian_1996_ATbx a răspuns:

Buna madalina pai si banii cum ii scot?

| Madalidia a răspuns (pentru Ady_Adrian_1996_ATbx):

Deocamdata nu stiu exact. Din cate am auzit, ti-i pune pe card si nu trebuie sa fie neaparat al tau. Dar o sa ma informez mai bine. Si mai am putin pana fac prima retragere si atunci iti voi spune sigur cum sta treaba. Pana una alta, inscrie-te ca nu pierzi nimic. Bafta

| Ady_Adrian_1996_ATbx a răspuns (pentru Madalidia):

Mersi