| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna firma de smartphone-uri dintre SAMSUNG si LG? De ce? Ofer funda celui mai complex răspuns!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Categoric Samsung.

| MskDesign a răspuns:

Sunt 2 marci de prima clasa. Daca luam in considerare pretul, cred ca Samsung ar fi avantajat pentru costul superior.

| KinekT a răspuns:

Nu poti spune care este mai buna, fiecare are avantaje si dezavantaje. Am auzit ca Samsung ocupa foarte mult din memoria telefonului touchwiz-ul lor(pana la 8gb pentru memoria sistemului dintr-un s4 de 16 gb), am auzit multa lume care se plange de touchwiz cum ca ar fi pre complex/dificil.

Dar totusi acel Touchwiz de la Samsung aduce o gramada de facilitati( ultra battery saver si multe altele),, Samsung fac o gramada de "experimente" cu telefoane cu camera performanta sau rezistente la apa etc.

Eu personal aleg Lg

| SadBlackAngel a răspuns:

Samsung de oare ce LG e slab la semnal si este lent
Samsung e mai evoluat ca LG
funda?

| Dayiii96 a răspuns:

Samsungul de când îl stim e mult mai bun plus ca sunt create de japonezi care sunt niste oameni ft destepti si ft inventivi LG sunt mai slabute se misca mai lent iar piesele nu au o calitate atât de buna.

| F1V3 a răspuns:

Samsung normal, au piesele mai bune

| Vara_Sumer_1980 a răspuns:

LG