| Andromeda20202 a întrebat:

Care este cea mai buna folie de STICLA ce se poate pune pe un S10e impotriva socurilor.Se mai intampla din neatentie sa.ti scape telefonul din mana direct pe asfalt sau alte suprafete dure.Suma foliei nu conteaza.Am auzit de cea Alien surface dar nu stiu cat de eficienta este impotriva cazaturilor.Stiu ca e foarte buna la zgarieturi, praf si alte lucruri de genul

1 răspuns:
| Hyper23 a răspuns:

Se numeste asigurare la telefon, daca ai bani de telefon, ai bani sa- l si asiguri. Cele mai bune folii de sticla temperata sunt de la Nillkin, cel putin mie mi-a cazut de la 2 metrii pe pietris si mi-a salvat telefonul.