| whatisthis19 a întrebat:

Care este cea mai bună rețea de telefonie mobilă?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de multi factori.
Ca retea de acoperire mondiala, ceea mai buna este reteaua de telefonie mobila prin satelit.
Daca vorbim doar de telefonie, la noi in tara, atunci Orange si Vodafone.
Daca vorbim de acoperire 3G si 4G, atunci Vodafone si Digi functioneaza cel mai bine.

7 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Cea in care ai cei mai multi cunoscuti ce vor fi in agenda ta. Astfel nu vei face costuri suplimentare.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Yuoia):

Suntem in 2019, dude! Am Digi.Mobil si nu fac nici un cost suplimentar nic, sun inclusiv in strainatate. Geezus...

| Yuoia a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cand te trezesti din betie sa-mi raspunzi. "Dude" e cel ce te-a educat, nu eu.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Yuoia):

Mă scuzati, Majestate, dar totusi Alteța Voastră nu are dreptate!

| SimonaNicoleta20 a răspuns:

Orange

| csty45 a răspuns:

Tehnic vorbind e Orange.