| DanielIlie a întrebat:

Care este cea mai eficientă metodă de a transfera toate aplicațiile, inclusiv notițele din Calendar și Note, din telefonul vechi in cel nou? Mulțumesc frumos.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de telefon. Daca in telefonul vechi aplicatiile nu sunt actualizate mai bine nu le transferi. Noul telefon va merge greu ca cel vechi. Eu am avut un Huawei Y7 cumparat acum trei ani si acum am cumparat tot un Huawei. P Smart 2021 si nu am transferat decat fisierele mele, fara aplicatii prin Huawei Clone. Tu nu spui ce telefon ai.

| DanielIlie explică (pentru darrio2007):

Din Samsung Galaxy S5 Neo in Xiaomi Note 10.

| Frank51 a răspuns:

Cred ca phone clone.

| DanielVălean a răspuns:

Daca e vorba de 2 telefoane Samsung, folosește funcția smart switch.