| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus gratuit pentru android? (Pentru smartphone)? De ce?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu.

| Jipa95 a răspuns:

Nici unul. Dispozitivele andorid au nevoie de cat mai multe resurse dispinibile! Un antivirus nu numai ca ar ingreuna un device android mai vechi, dar nu te-ar ajuta cu nimic. Oricum virusi n-ai sa vezi tu, atata timp cat descarci aplicatiile din store si nu din alte surse.

| RobertMoon a răspuns:

Eu zic Avast, consuma putin si e bun.

| CinevaNou a răspuns:

Crezi ca iei virusi de pe strada?happy

| Țoglă a răspuns:

BitDefender,normal.Este cel mai bun antivirus din lume. Uită-te că are și varianta free.

| DodoDodo03 a răspuns:

AVG, pentru ca anul trecut a ajuns pe rangul 3, cele 2 nu sunt de descarcat pe Android.

| Bocancioi a răspuns:

Bitdefender, Avast, Panda Antivirus free, Avira. Iti recomand Bitdefender cand il descarci iti arata un ( B ) intr-un patrat rosu.

Funda?