| gmxromania78 a întrebat:

Care este cel mai bun Smartphone pentru gaming pana in 1.000 lei (10 milioane lei vechi)? Eu ma gandeam la LG P9.

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Poti gasi pe okazii galaxy s2, la vremea lui costa cat un s4(in jur de 3000 de ron, cand s-a lansat.), dar a trecut vremea, si s-a mai ieftinit...il am eu. face fata la tot, jocuri, muzica, net.tot ce e posibil..crede-ma.
Evita LG, are un coleg l7, ii merge in reluare nfs most wanted, si avea o grafica naspa.si la al meu s2, avea grafica foarte buna, si nu avea niciun pic de reluare..in anul 2011, galaxy s2 era cel mai scump si bun telefon.
eu l-am cumparat tot de pe okazii cu 900 lei, avea folie pe ecran.nu avea nici cea mai mica zgarietura...dar avea ceva urme de uzura la spatele telefonului, dar nu a deranjat cu nimic.
insa la 1000 de ron, poti gasi in stare foarte buna.sa nu cumva sa comanzi cu posta romana.
de recomandat cu fan courier sau urgent curier...
si sa te intelegi cu omul, sa verifici telefonul.
uite aici o lista pana intr-o 100 ron:http://www.okazii.ro/......xy+s2.html
sa fii atent la calificativele vanzatorului.
funda te rog:D?

5 răspunsuri:
| Ghergel a răspuns:

P9 e bun.
Dar cred ca S3 mini e si mai bun (doar ca costa aprox. 1.100 lei ).

| WH a răspuns:

S2 sau S2 plus (cu android v4.1.2 Jelly Bean)

| maryusmono a răspuns:

Eu ma gandeam ca un Allview ar fi potrivit: http://bit.ly/10FRmVR

| gmxromania78 explică (pentru maryusmono):

Da, chiar m-am gandit la acest smartphone. Nici scump nici ieftin, de buget mediu. Chiar merita! Multumesc de ajutor!

| maryusmono a răspuns (pentru gmxromania78):

Cu placere!