| StoienicăSorin a întrebat:

Care este cel mai bun telefon din lume iphone 5s? daca nu care este?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G3!

| K0sti a răspuns:

Niciunul! Cel mai "bun" telefon din lume se indoaie! Ce intrebari existentiale iti pui!

| AlexL28 a răspuns:

Nu exista telefonul perfect. Note4 e printre cele mai performante in momentul de fata, dar prin 15 octombrie se va lansa Nexus6 care va fi o bestie, acela va fi cel mai bun din lume.

| RaraSeeDY a răspuns:

La ora actuala, iPhone 5s ramane cel mai bun... Este cel mai performant si cel mai bine creeat!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru RaraSeeDY):

Iphone 5s performant? samsumg folosea componente de alea prin 2011laughing

| RaraSeeDY a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Okwinking