| NicoClaudita a întrebat:

Care este cel mai bun telefon Samsung Touchscreen? big grin

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Samsung Galaxy s4

| ReusxD a răspuns:

Samsung Galaxy S4

| FeeLGooD a răspuns:

Parerea mea ca accesibilitate este Galaxy s2 dar ca performanta este s4(dezavantaj este carcasa aia) dar eu iti dau un sfat: asteapta pana in 2014 sa apara s5(acela va fi mult mai performant decat celelalte si mai rezistent)...Dar tot Iphone-ul este cea mai buna firma de telefoane Funda? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru FeeLGooD):

Ba nu! E varza iphone!

| FeeLGooD a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce frate? Fa si tu un test pe care l-am facut si eu! Ia un Galaxy si baga-i Facebook pe el(aplicatia)si foloseste-o. Apoi ia si un Iphone si la fel procedeaza.Ai sa obs. ca se va bloca Facebook-ul pe un galaxy foarte usor fata de un Iphone.Crede-ma ca un Iphone nu te va lasa niciodata mai ales Iphone 5!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FeeLGooD):

Fa si tu un test cu jocurile ca eu asta am facut si o sa vezi cum merge S4. Ca oricum telefonul nu e inventat pentru prostia aia de facebook, e inventat pentru jocuri si vorbit dar in ziua de astazi nimeni nu mai vorbeste la el.