| Suciu_Marinela_1975 a întrebat:

Care este codul pin de la un nr de telefon dacă am cumpărat cartela desfăcuta și s-a introdus cartela direct în telefon

17 răspunsuri:
| Kenzo1234 a răspuns:

Incearca 4 >> 0000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce retea ma, dati detalii, ca nu ghicesc in stele.

| Violleta2022 a răspuns:

Scrie pe pachetul patrat si cartonat, din care s-a scos cartela si care se asemana cu un plic de CD.

| Secretstuff a răspuns:

Ce retea?

| 2P a răspuns:

Incearca 1234, daca nu merge uitate pe ambalaju cartelei daca il mai ai, daca nici paia nu o ai trebuie sa suni la relatii cu clientii in reteaua in care esti!

| darrio2007 a răspuns:

0000 este codul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Găsești aici detalii:
https://playtech.ro/......i-telekom/

| Suciu_Marinela_1975 explică (pentru anonim_4396):

Scuze, Orange!

| Suciu_Marinela_1975 explică (pentru anonim_4396):

Scuze, Orange! Deci când a fost cumpărată cartela a fost pus în telefon direct de către vânzătorul de la magazin și cartea sa cartonașul care arată că un CD cum a spus "răspuns " cineva, nu la mai primit.

| Suciu_Marinela_1975 explică (pentru darrio2007):

Scumpul, îmi trebuie codul pin, puk.

| darrio2007 a răspuns (pentru Suciu_Marinela_1975):

Pana la urma ce vrei? Pin sau puk?

| darrio2007 a răspuns (pentru Suciu_Marinela_1975):

Suna de pe alt telefon la relatii cu clientii si spune-i numarul de telefon al cartelei sau seria aceea care este scrisa pe sim. Daca vrei pukul inseamna ca ai blocat-o. De ce nu spui clar de la inceput?

| Suciu_Marinela_1975 explică (pentru darrio2007):

Ești un dulce, dar rău

| darrio2007 a răspuns (pentru Suciu_Marinela_1975):

Sunt rău cu cei care una gandesc si alta scriu aici. Si mai vor si ajutor. Stai linistită ca nu esti prima. Sper sa iti rezolvi problema. Succes!

| Suciu_Marinela_1975 explică (pentru darrio2007):

Am rezolvat! Mulțumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru Suciu_Marinela_1975):

Ma bucur pentru tine.