| Meryemmmmmmmmmmmmmmm a întrebat:

Care este codul PUK pe reteaua Vodafone? O fraiera mi-a blocat telefonul si imi cere codul PUK, care este acela?

Răspuns Câştigător
| Tsukuyomi a răspuns:

Codul PUK il poti afla din contul de MyVodafone, la *100# ramura 8 sau din ghidul *222 fara a intra in legatura cu un operator apasand 1-5-3. Npc.

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Cauta pe cineva care are tot Vodafone formezi *100# din meniu pe acolo cauti puk scrii nr de tel si va primi un mesaj cu pukul tau

| Lifegreen a răspuns:

Trebuie sa suni la Vodafone de pe alt tel si sa introduci nr tau acolo si iti va da codul PUK