| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este data probabila a apariției Succesorului lui Samsung Galaxy Note 20 Ultra? Și cum se va numi?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s21_ultra_5g-10596.php

Nu "ar putea primi suport pentru S-Pen",
ci "a primit suport pentru S-Pen".

In functie de cum vor fi primite telefoanele pliabile si ce vanzari vor avea, in 2022 vom vedea un nou Note...sau nu.

| CIaudiu a răspuns:

Anul asta cel mai probabil n-o sa fie lansat un nou model din seria note, iar acest lucru s-ar putea sa fie valabil pentru totdeauna. Cica seria "s" ar putea primi suport pentru pen, asta ca sa compenseze lipsa seriei note.
Nu inteleg ce i-a indemnat pe cei de la Samsung sa ia o astfel de decizie avand in vedere cat fanbase are seria note.