| AlexGame26 a întrebat:

Care este diferenta dintre Samsung Galaxy SIII mini si Samsung Galaxy S III normal?

Răspuns Câştigător
| Anonima240 a răspuns:

Pai la S3 mini camera frontala e mai proasta fata de cel mare. Si viteza de navigare cat si memoria la un S3 mini este mai mica decat la unul mare.Cam atat.

7 răspunsuri:
| RokKzis a răspuns:

Pai s3 normal e ca dimensiune mai mare, au aceleasi Proesoare/Configurati
Fuunda!

| DisturbeDd a răspuns (pentru RokKzis):

Nu e acelasi procesor. daca nu sti mai bine taci

| RokKzis a răspuns:

Ba da ma, uitate. s3 are acelasi cu s3mini, taci tu ssi uitate ma

| hp8510p a răspuns (pentru RokKzis):

Vorbesti aiurea.S3 mini are procesor de 1ghz dual core si s3 normal are 1. 4ghz quad core

| hp8510p a răspuns (pentru RokKzis):

E diferenta mare intre ele pe partea de hardware

| RokKzis a răspuns:

Ok!

| CeVorbestiMa a răspuns:

Cel normal e mai marewinking