| Lexie17 a întrebat:

Care este diferenţa dintre un iPhone 4 şi un iPhone 4S?

Răspuns Câştigător
| aprel3 a răspuns:

Aproape nimic doar ca la 4s el are siri si ios mai mare dar asa sunt cam la fel

4 răspunsuri:
| aprel3 a răspuns:

Daca cinstit aproape nimic doar ca la 4s el are siri si ios 6

| Biuubiu a răspuns:

Singura chestie la iphone-uri in general este ca sunt de foarte proasta calitate, in ciuda aparentelor si aplicatiilor. Deci, daca te gandesti cumva ca ti-ar prinde bine un iphone iti zic doar ca e o alegere gresita. happy

| Lexie17 explică (pentru aprel3):

Eu mai ştiu şi că 4 are camera de 5 megapixeli şi 4S o are de 8 megapixeli. Alte diferenţe nu cred că mai sunt.

| aprel3 a răspuns (pentru Lexie17):

Da scuze mia-m amintit ca camera lui este mai buna