| Balogh_David_1993 a întrebat:

Care este mai bun ASUS ZenFone 2 Laser ZE550KL, Dual Sim, 16GB, 4G, Black sau HTC Desire 626G Plus Dual SIM Blue
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu mi-au dat incredere produsele HTC. Nu iti recomand, in cea mai mare parte sunt o copie dupa iphone.
Desi si Asus s-au inspirat putin de la LG (Butoanele pe spate) dar doar putin, cei de la HTC copiaza in prostie, plus ca nu mi se par frumoase (asta e parerea mea )si nu te mai lua dupa specificatiile date, nu conteaza doar ce se afla in el, si felul in care sunt construite.Asus promite multe, am butonat cateva de pe la prieteni, e un telefon popular, cu exceptia grosimii, mie mi se pare un telefon bun, Asus sunt renumiti si foarte buni in pc-uri, de ce n-ar fi si la telefoane? nu e o diferenta asa mare, + ca au procesoare Intel, eu iti recomand Asus.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Asus Zenfone 2 Laser ZE550KL (3GB RAM+16GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Asus ZenFone 2 în mod clar. Are bateria mai bună, display-ul mai mare, dispune de gorilla glass și de asemenea e și mai nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, eu mi-am luat de curand Asus Zenfone 2 ZE551ML Dual Sim Activ. Vreau sa zic ca telefonul se misca foarte bine, are 4GB memorie ram, procesor Intel, iar daca vorbesc pe o cartela si in acelasi timp sunt sunat pe cealalta cartela telefonul suna in casca deoarece este dual sim full activ.
Am cumparat telefonul la promotie de aici: http://www.smartdualsim.ro/......b-ram.html