| Poplacean_Nicu_1990 a întrebat:

Care este mai bun, Huawei p20 lite sau Asus zenfone 5?

Răspuns Câştigător
| X3RO a răspuns:

Asus zenfone 5 e mult mai bun. Asus e o firma foarte buna. Asus inseamna calitate. Am acum un P20 lite si l-am lasat in masina 2 ore si era soare si s-a patat ecranul. Acum regret ca l-am luat. Inainte aveam un Asus zenfone 2 max si a mers perfect timp de aproape 3 ani si l-am scapat de foarte multe ori iar ecranul nu a avut nimic.

| gelu1970 a răspuns (pentru X3RO):

Ceea ce ai facut e criminal pentru orice telefon.
Nu ridica in slăvi prea mult Asus.
Un telefon nu il clasifici după numărul de căzături suportate.
In ceea ce mă privește ai scris mult...dar nu ajută.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

P20 lite. E mai bun.

| Ssssmokin a răspuns:

P20 este mai puternic si mai bun din punct de vedere a ce ofera.